KONST / Litografier / Färglitografi 12746257
nr 1274 6257
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Skärgård. Signerad, numrerad 309/310. Motivet: 50x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:54:46
100 kr
150 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg