KONST / Litografier / Färglitografi 12769341
nr 1276 9341
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 145/310, Skärgård. Motivet: 36x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:55:38
100 kr
150 kr
600 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg