KONST / Litografier / Färglitografi 12257324
nr 1225 7324
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1949, numrerad 203/260. Motivet: 45x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 december 2018
kl 20:05:24
14/12 12:38:10
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg