KONST / Litografier / Färglitografi 14003290
nr 1400 3290
Harald Lindberg
(1901-1976), Sverige
Färglitografi, "Midsommarbåtarna". Signerad, numrerad 213/280. Motivet: 31x26, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 31 maj 2021
kl 18:55:03
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
Harald Lindberg
Läs mer om Harald Lindberg