KONST / Litografier / Färglitografi 12432028

nr 1243 2028

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Färglitografi, Hans Viksten (1926-1987), Sverige. Fågelen. Signerad, daterad 1983, HC 31/40rim: 44x61

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:47:23

19/3 21:05:25 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten