KONST / Litografier / Färglitografi 16406452
nr 1640 6452
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
"Prinsessan och drömmarnas kung". Signerad, numrerad 162/360, saknar glas. Färglitografi, bildmått: 47x34 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm
Kondition: skadat papper,
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 2 september 2024
kl 19:15:29
1.500 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold