KONST / Litografier / Färglitografi 17003026
nr 1700 3026
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Med spegel, Handkolorerad, "Trollspegeln". Signerad, ej numrerad. Färglitografi, bildmått: 40x29 cm, yttermått inklusive ram: 57x44 cm
måndag 12 maj 2025
kl 19:08:36
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold