KONST / Litografier / Färglitografi 13603092
nr 1360 3092
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, "I stora hemska skogen". Signerad, numrerad 355/360. Motivet: 30x46 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:29:51
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold