KONST / Litografier / Färglitografi 14257123

nr 1425 7123

Hans-Erik Eriksson

(1921-1997), Sverige

Stockholmsmotiv. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 34x50, yttermått inklusive ram: 52x67 cm

Hans-Erik Eriksson, född 1921 i Stockholm, död 1997, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:18:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans-Erik Eriksson

Läs mer om Hans-Erik Eriksson