KONST / Litografier / Färglitografi 7965092
nr 796 5092
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Färglitografi, Håkan Thorsén (f. 1928), vinter, PT, signerad, motivets mått: 43x53
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 december 2012
kl 19:40:30
5/12 09:53:49