KONST / Litografier / Färglitografi 16066101
nr 1606 6101
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Signerad, numrerad 311/410. Färglitografi, bildmått: 53x61 cm, yttermått inklusive ram: 64x74 cm
Håkan Thorsén, svensk bildkonstnär född 1928.
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:13:22