KONST / Litografier / Färglitografi 15443019
nr 1544 3019
Färglitografi
Hadar Tilja, "Eufori". Signerad, numrerad 33/250, daterad -79. Färglitografi, bildmått: 39x32 cm, yttermått inklusive ram: 59x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 maj 2023
kl 18:35:25
28/5 20:50:40
100 kr
29/5 18:26:06