KONST / Litografier / Färglitografi 13117077
nr 1311 7077
Gusten Widerbäck
(1879-1970), Sverige
Färglitografi, Signerad, 1932. Motivet: 25x44cm
Erik Gustaf (Gusten) Widerbäck, svensk bildkonstnär född 1879, död 1970.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 mars 2020
kl 20:52:13
2/3 13:18:03
Gusten Widerbäck
Läs mer om Gusten Widerbäck