KONST / Litografier / Färglitografi 15805043
nr 1580 5043
Färglitografi
Gustav Rydberg. Signerad, numrerad 39/200. Färglitografi, bildmått: 48x52cm, yttermått inklusive ram: 66x70cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:27:39
100 kr
150 kr