KONST / Litografier / Färglitografi 14424072
nr 1442 4072
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Signerad, numrerad 230/280. Färglitografi, bildmått: 56x72cm, yttermått inklusive ram: 73x89cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 januari 2022
kl 20:58:27
11/1 17:48:47