KONST / Litografier / Färglitografi 13338199
nr 1333 8199
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/1. Motivet: 48x56 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 juni 2020
kl 18:13:33
11/6 09:34:13
100 kr
15/6 11:34:11