KONST / Litografier / Färglitografi 14954220

nr 1495 4220

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Färglitografi, 3 st, Signerad, numrerad 260 upplaga, yttermått inklusive ram: 72x79 cm

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 oktober 2022
kl 19:07:28

7/10 23:51:35 1      Vinnande bud
7/10 23:53:31 1      justering av budtak

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg