KONST / Litografier / Färglitografi 13789168
nr 1378 9168
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Segelbåt. Signerad, numrerad 162/260,53x62, yttermått inklusive ram: 64x73 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:40:18
100 kr
200 kr