KONST / Litografier / Färglitografi 13978305
nr 1397 8305
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Motiv från Ven. Signerad, numrerad 260/280. Motivet: 78x95 cm, yttermått inklusive ram: 78x97
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:10:02
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)