KONST / Litografier / Färglitografi 13978305

nr 1397 8305

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Färglitografi, Gustav Rudberg (1915-2001), Sverige. Motiv från Ven. Signerad, numrerad 260/280. Motivet: 78x95 cm, yttermått inklusive ram: 78x97

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:10:02

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg