KONST / Litografier / Färglitografi 11809114
nr 1180 9114
Gustav Arne
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 37/350, motivet: 56x39 cm
Gustav Arne, född 1925 i Höganäs, svensk målare och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 april 2018
kl 19:27:39
24/4 14:17:19
100 kr
27/4 11:48:11
Gustav Arne
Läs mer om Gustav Arne