ART / Lithographs / Litograph in colors 13767385
nr 1376 7385
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Gunnar von Gegerfelt (b. 1926), Sweden. Slussen. Signed, numbered 23/330. Subject: 42x54 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Slussen. Signerad, numrerad 23/330. Motivet: 42x54 cm, yttermått inklusive ram: 63x72 cm
Gunnar von Gegerfelt, born 1926, Swedish painter and ceramist.
600
SEK 300
Monday February 1 2021
at 18:33:06
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Gunnar von Gegerfelt
Read more about Gunnar von Gegerfelt