KONST / Litografier / Färglitografi 12433180
nr 1243 3180
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 53/290, motivet: 27x38 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:05:15
25/3 08:02:47
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt