KONST / Litografier / Färglitografi 12144087
nr 1214 4087
Gunnar von Gegerfelt
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/550. Motivet: 38x55 cm
Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:15:24
26/10 16:40:46
Gunnar von Gegerfelt
Läs mer om Gunnar von Gegerfelt