KONST / Litografier / Färglitografi 16305142

nr 1630 5142

Gunnar von Gegerfelt

(f. 1926), Sverige

Gunnar von Gegerfelt (1926 - 2012), Sverige. Utsikt från Stadshuset. Signerad, numrerad 121/55. Färglitografi, bildmått: 38x49 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm

Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 juli 2024
kl 19:08:07

19/6 09:20:08 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar von Gegerfelt

Läs mer om Gunnar von Gegerfelt