KONST / Litografier / Färglitografi 12612265
nr 1261 2265
Gunnar Stålbrand
(1925-2006), Sverige
Färglitografi, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Vinter Skeppsholmen, 167x225, signerad. Motivet: 49x65 cm
Gunnar Stålbrand, svensk tecknare och målare född i Stockholm 1925, död 2006 .
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:20:48
14/6 12:30:24
17/6 18:41:39
Gunnar Stålbrand
Läs mer om Gunnar Stålbrand