ART / Lithographs / Litograph in colors 11642161

nr 1164 2161

Gunnar Stålbrand

(1925-2006), Sverige

Gunnar Stålbrand (b. 1925), Sweden. Signed and numbered 77/190, motiv från Söder, subject: 34x40,

LITOGRAPH IN COLORS, Gunnar Stålbrand (f. 1925), Sverige. Signerad och numrerad 77/190, motiv från Söder, motivet: 34x40

Gunnar Stålbrand, born 1925 in Stockholm, Swedish painter and draughtsman.

400

SEK 300

Monday February 19 2018
at 19:53:01

  • Artist/Designer

Gunnar Stålbrand

Read more about Gunnar Stålbrand