KONST / Litografier / Färglitografi 10122378
nr 1012 2378
Gunnar Persson serieskapare
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Gunnar Persson (f. 1933), bordtennismatch, signerad, -96, motivet: 49x66
Gunnar Persson, svensk serieskapare, född 1933
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2016
kl 18:21:32
13/1 22:44:52
Gunnar Persson serieskapare
Läs mer om Gunnar Persson serieskapare