KONST / Litografier / Färglitografi 10201433
*
nr 1020 1433
Färglitografi
3 st, Gunnar Larsson
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 februari 2016
kl 18:44:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
20/2 01:04:56
1
300 kr
22/2 17:28:34
2
200 kr
22/2 17:28:34
1
250 kr (Budbetjänt)
22/2 18:08:26
2
300 kr
22/2 18:08:26
1
300 kr (Budbetjänt)
22/2 18:32:20
3
350 kr
22/2 18:35:13
2
400 kr
22/2 18:36:28
3
500 kr
22/2 18:39:21
2
500 kr
22/2 18:39:21
3
500 kr (Budbetjänt)
22/2 18:39:42
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larsson litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1020 1433
Färglitografi
3 st, Gunnar Larsson
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
20/2 01:04:56 | 1 | 300 kr |
22/2 17:28:34 | 2 | 200 kr |
22/2 17:28:34 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
22/2 18:08:26 | 2 | 300 kr |
22/2 18:08:26 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
22/2 18:32:20 | 3 | 350 kr |
22/2 18:35:13 | 2 | 400 kr |
22/2 18:36:28 | 3 | 500 kr |
22/2 18:39:21 | 2 | 500 kr |
22/2 18:39:21 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
22/2 18:39:42 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik gunnar larsson litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50