KONST / Litografier / Färglitografi 13524236
nr 1352 4236
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/320, Motivet. 21x30 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:45:52
5/10 18:12:14
200 kr
5/10 19:40:52