KONST / Litografier / Färglitografi 12422007

nr 1242 2007

Färglitografi

Gunnar Johnsson, "Nätlagaren". Signerad, numrerad 13/75, Motivet. 24x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:44:56

2/3 17:28:41 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar