KONST / Litografier / Färglitografi 12422007

nr 1242 2007

Färglitografi

Gunnar Johnsson, "Nätlagaren". Signerad, numrerad 13/75, Motivet. 24x28 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:44:56

2/3 17:28:41 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar