KONST / Litografier / Färglitografi 12916325
nr 1291 6325
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 183/250, Fåglar i buske. Motivet: 19x28 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:03:50
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz