KONST / Litografier / Färglitografi 15696277
nr 1569 6277
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Signerad, numrerad 152/475. Färglitografi, bildmått: 24x53 cm, yttermått inklusive ram: 42x52 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 19:48:26
7/10 23:42:38
300 kr
9/10 19:27:00
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz