KONST / Litografier / Färglitografi 15543067
nr 1554 3067
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Grönfinkar, Signerad, numrerad HC upplaga. Färglitografi, bildmått: 24x3 cm, yttermått inklusive ram: 39x51 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 augusti 2023
kl 18:42:58
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz