KONST / Litografier / Färglitografi 13913323

nr 1391 3323

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografi, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. "Dalarö Skans". Signerad och numrerad 342/350, -90, motivet: 24x37, yttermått inklusive ram: 42x53 cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 150 kr (per 10:32:14)
Uppdatera
Visning

fredag 16/4, lördag 17/4, söndag 18/4 och måndag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 19 april kl 19:00:22

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
13/4 09:13:09 1      100 kr
13/4 09:35:47 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz