KONST / Litografier / Färglitografi 14624404
nr 1462 4404
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Björnar på fjället. Signerad, numrerad hc. Färglitografi, bildmått: 28x36, yttermått inklusive ram: 45x51 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:10:28
23/4 13:52:43
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz