KONST / Litografier / Färglitografi 13152121
nr 1315 2121
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, "Stockholm mina drömmars stad". Signerad, numrerad 281/290. Motivet: 44x61cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:00:04
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr
23 mar
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann