KONST / Litografier / Färglitografi 13581117

nr 1358 1117

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. "Stan på landet". Signerad, numrerad 228/300. Motivet: 41x53 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 2 november 2020
kl 18:48:41

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann