KONST / Litografier / Färglitografi 13581627

nr 1358 1627

Gunilla Mann

(f. 1947), Sverige

Färglitografi, Gunilla Mann (f. 1947), Sverige. "Skärgårdsromantik på Dalarö". Signerad, numrerad 194/290, bladets mått: 28x42 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 2 november 2020
kl 20:37:29

Gunilla Mann

Läs mer om Gunilla Mann