KONST / Litografier / Färglitografi 15527140
nr 1552 7140
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 284"290, "Marknadsliv i Sjöbo". Färglitografi, bildmått: 40x53 cm, yttermått inklusive ram: 55x67 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:19:46
300 kr
350 kr
400 kr
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann