KONST / Litografier / Färglitografi 13967695
nr 1396 7695
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 220/290, "Cykelresan", bladets mått: 25x19, yttermått inklusive ram: 45x37 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 maj 2021
kl 20:55:43
7/5 18:04:49
700 kr
10/5 20:50:43
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann