KONST / Litografier / Färglitografi 11609404
nr 1160 9404
Gudrun Key-Ã…berg
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 169/260, motivet: 39x38
Kondition: slitage, skador
Gudrun Key-Åberg, svensk målare född 1925 i Grums, Värmland.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 februari 2018
kl 19:04:20
300 kr
350 kr
Gudrun Key-Ã…berg
Läs mer om Gudrun Key-Ã…berg