KONST / Litografier / Färglitografi 8336040

nr 833 6040

Färglitografi

Gruva, Fiskeläge, 211/300, signerad -76, motivets mått: 36x48

Utrop:

400 kr

måndag 10 juni 2013
kl 18:44:38