KONST / Litografier / Färglitografi 13766158

nr 1376 6158

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), Sverige. "Ymer 80". Signerad, numrerad 88/200, daterad -81. Motivet: 40x26 ca, yttermått inklusive ram: ca 62x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:22:56

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner