KONST / Litografier / Färglitografi 17526682
nr 1752 6682
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 16/ 48, "Kvinnans lov", ej ramad, oramat löst blad, 76x56 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 januari 2026
kl 18:41:40
12/1 17:00:54
12/1 18:39:08
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner