KONST / Litografier / Färglitografi 12575422

nr 1257 5422

Gösta Werner

(1909-1989), Sverige

Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, numrerad 53/225. Motivet: 60x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 maj 2019
kl 20:40:58

Gösta Werner

Läs mer om Gösta Werner