KONST / Litografier / Färglitografi 15539202
nr 1553 9202
Färglitografi
Gösta Gustavson, "Vinterdag Stockholm". Signerad, numrerad 231/300, daterad 1972. Färglitografi, bildmått: 50x59 cm, yttermått inklusive ram: 64x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:28:58
20/7 18:33:18
100 kr
31/7 19:09:31