KONST / Litografier / Färglitografi 13732040

nr 1373 2040

Gösta Gustavson

(1931-2008), Sverige

Färglitografi, Gösta Gustavson (1931-2008), Sverige. "vinterdag Stockholm". Signerad, numrerad 9/300, daterad 1972. Motivet: 50x65 cm

Gösta Gustavson, svensk bildkonstnär född 1931, död 2008.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 januari 2021
kl 20:51:33

13/1 20:40:15 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gösta Gustavson

Läs mer om Gösta Gustavson