KONST / Litografier / Färglitografi 14908110
nr 1490 8110
Färglitografi
Gösta Gustavson, "På väg till biblioteket". Signerad, numrerad EA, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 53x43 cm, yttermått inklusive ram: 73x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:59:44
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)