KONST / Litografier / Färglitografi 12308006

nr 1230 8006

Färglitografi

Gösta Gustafsson, Norrbro. Signerad, daterad 1983, numrerad 171/300. Motivet: 60x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:52:29

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm