KONST / Litografier / Färglitografi 12308006

nr 1230 8006

Färglitografi

Gösta Gustafsson, Norrbro. Signerad, daterad 1983, numrerad 171/300. Motivet: 60x42 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:52:29

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm