KONST / Litografier / Färglitografi 10425085
nr 1042 5085
Gösta Geerd
(1907-1982), Sverige
Färglitografi, Gösta Geerd (1907-1982), troll, 175/260, signerad, motivet: 37x44
Gösta Geerd, svensk målare och tecknare född 1907, död 1982.
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 juni 2016
kl 18:44:52
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Gösta Geerd
Läs mer om Gösta Geerd